30 Kasım 2020 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

'Yılın Başarılı İş Kadını'ndan başarı öyküsü

Nurcan Özdemir : Başarı ekip işi.

08 Mart 2012 Perşembe 17:24
'Yılın Başarılı İş Kadını'ndan başarı öyküsü
Türk Kadınlar Birliği Bursa Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlediği organizasyonda, üyeleri ile Bursa’da “Yılın Başarılı İş Kadını” seçilen Nurcan Özdemir’i buluşturdu.
 
Etkinliğin onur konuğu olan, EPSA Ambalaj, Yalıtım, Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, erkek egemen bir sektör olan inşaat sektöründe ısı yalıtımı kavramının hayatına girmesiyle başlayan, başarı öyküsünü paylaştı. Türk Kadınlar Birliği Bursa Şubesi üyelerinin ilgi ile izlediği Nurcan Özdemir, Bursa İş Kadınları Derneği ( BUİKAD) üyesi olarak, iş yaşamında kadının gücünü arttırmak adına yapılan her türlü çalışmanın içerisinde yer almaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
Özdemir, başarı yolculuğu ile ilgili gelen soruları da yanıtladı. Başarının asla tek başına elde edilecek bir sonuç olmadığını vurgulayan Özdemir, “İş hayatındaki kadınlar eşlerinin ve ailelerinin desteğini aldıklarında daha kolay ilerleyip, başarıya ulaşabilirler. Kadınların ülke kalkınmasında sorumluluğu vardır. Bunun anlaşılması gerekir” dedi.  
 
Özdemir sözlerine, kendisi gibi iş dünyasında olan tüm kadınların bir meslek kuruluşu ya da sivil toplum örgütünde daha aktif yer almaları gerektiğini de ekledi.
 
Türk Kadınlar Birliği Bursa Şubesi Başkanı Günay İzer ise konuşmasında ülkemizdeki kadınların özellikle eğitim, sağlık ve ekonomi alanlarında sorunlar yaşadığını belirtti. İzer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katılımından dolayı Nurcan Özdemir’e plaket takdim etti.
 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KOBİ'lerin en önemli sorunu nedir ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV