23 Kasım 2020 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

“Her Köye Bir KOBİ”

Ekonominin gelişmesi KOBİ’lere bağlı.

31 Ocak 2012 Salı 23:57
“Her Köye Bir KOBİ”
 Kocaeli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD), Kandıra’da KOBİ yöneticileri ve işadamlarına yönelik KOSGEB desteklerinin ve kredilerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

Turan Güneş Kültür Merkezi’ndeki “Her Köye Bir KOBİ” konulu etkinlikte KOBİ Uzmanı Güven Aktaş ve KOBİ Uzman Yrd. Cem Özhan, katılanlara sunum yaptı, bilgilendirmede bulundu. Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan’ın da takip ettiği organizasyonu KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Baki Karaman ile çok sayıda iş adamı takip etti. KASİAD’ın düzenlediği program nedeniyle yöneticilere teşekkür eden Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, “Yakın gelecekte Kandıra kalkınmaya aday bir ilçe. Böyle projeler yapılmaya devam edildikçe biliyorum ki, bu ilçe bu hedefi gerçekleştirecek” dedi.

 

Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal da konuşmasında ekonomi ve finansın ülke imajını ve saygınlığını arttırdığını söyledi. Erkal, “Ekonominiz güçlü olduğu zaman uluslararası alanda saygın bir ülke konumuna geliyorsunuz. Türkiye’nin son 15 yılda aldığı yol hepinizce malumdur. Türkiye artık borç verebilen ve gerektiğinde de bu borcu silebilen bir konuma gelmiştir” diye konuştu.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KOBİ'lerin en önemli sorunu nedir ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV