26 Kasım 2020 Perşembe

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

DOSABSİAD Evteks'te üyelerinin yanında

Başkan Yedikardeş ve yöneticiler standları ziyaret etti.

23 Mayıs 2012 Çarşamba 23:50
DOSABSİAD Evteks'te üyelerinin yanında
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Selim Yedikardeş ve yönetim kurulu üyeleri, 2013 ev tekstili trendlerinin sergilendiği 18. İstanbul Ev Tekstili Fuarı-EVTEKS’i gezerek Bursalı üreticileri ve DOSABSİAD üyesi katılımcıları ziyaret ettiler.
 
CNR EXPO’da düzenlenen fuarda, Bursalı katılımcıların stantlarını ziyaret eden DOSABSİAD yönetimi fuardan iyi izlenimlerle ayrıldılar.
 
Bu yıl 56 DOSAB firmasının 18. İstanbul Ev Tekstili Fuarına katıldığını belirten DOSABSİAD Başkanı Selim Yedikardeş, “Fuara genel olarak baktığımızda tüm firmalarımızın dünyanın en üst seviyesinde kalite anlayışına sahip olduğunu görüyoruz.Katılımcıların çizgisi, rengi, dokusu, maliyeti ve en hızlı teslim süresiyle sunuma hazır olmalarıyla ilgili izlenimlerimiz bizi memnun etti. Bu fuarda global krizin Avrupa’daki ekonomik yüzünü ve Ortadoğu’da ise taşların daha yeni yeni oturmaya başladığını belirgin bir şekilde gerek siparişlerden gerekse katılımcı profilinden daha net görme şansına sahip olduk” dedi.
 
Selim Yedikardeş, dünyanın dört bir yanından katılımcı ve alıcıların iştirak ettiğifuarda büyük ilgi gören Bursalı üreticilerin, rekabetçi koşula her yönüyle hazır olduklarını bir kez daha görme şansı yakaladıklarını sözlerine ekledi. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KOBİ'lerin en önemli sorunu nedir ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV