23 Kasım 2020 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

MÜSİAD'dan Kalıp Fuarı'na ziyaret

Çepni : Bursa’nın sanayi fuarlarına daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor.

13 Mayıs 2012 Pazar 21:17
MÜSİAD'dan Kalıp Fuarı'na ziyaret
 MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni ve beraberindeki heyet, Kalıp Avrasya 2012, Bursa Otomotiv Yan Sanayi Fuarı, Ambalaj- Plastik Fuarı ve Bursa 2'inci GüvenlikSistemleri, Endüstriyel Temizlik ve Hizmetleri Fuarlarındaki üyelerini ziyaret ettiler.
 
Başkan Hasan Çepni, “MÜSİAD olarak her zaman üyelerimizin yanında olduğumuzu gerçekleştirdiğimiz bu fuar ziyareti ile de bir kez daha göstermiş oluyoruz. Üyelerimizin yeni pazarlara yelken açabilmeleri için bu tarz organizasyonlarda yer almasını tavsiye ediyoruz. Gelişen Dünya’da bir iki ülkeye veya pazara hakim olmak, az olsun benim olsun düşüncesinin yerine birçok pazara hakim olma düşüncesi sanayicilerimizin ilk hedefi olmalıdır.
 
Sanayicilerimizin gelişimi için, ufuklarını açabilmek adına çalışmalarımız devam edecektir. Bursa’nın sanayi fuarlarına daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor” dedi.
 
 
Ziyaretlerde 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında 14’üncüsü gerçekleştirilecek olan Uluslararası MÜSİAD Fuarı hakkında bilgi veren Çepni, 1993 yılından bu yana düzenlenen bu fuara gösterilen ilginin giderek arttığını, başta MÜSİAD üyeleri olmak üzere, yeni pazarları hedefleyen sanayicileri bu fuara beklediğini ifade etti.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KOBİ'lerin en önemli sorunu nedir ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV