30 Kasım 2020 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

KOBİ nerede TEB orada

“KOBİ’lerin olduğu her platformda olmak istiyoruz”

09 Ocak 2012 Pazartesi 09:00
KOBİ nerede TEB orada
 

'KOBİ nerede TEB orada' sloganıyla KOBİ'lerin bulunduğu her ortamda olmak istediklerini belirten TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz, "KOBİ'lerle ilişkimizde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Bunun en güzel örneği de verdiğimiz danışmanlık hizmeti" dedi

TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz, kurumun KOBİ'lere sunduğu öncü hizmetler ve 2012 yılına ilişkin yeni girişimleriyle ilgili bilgi verdi. Genel Müdür Yardımcısı Boz, TEB'in KOBİ'lerin sadece bankası değil, danışmanı olmak istediklerini ve bu anlamda çalışmalar yürüttüklerini kaydetti. "KOBİ NEREDE TEB ORADA" sloganıyla KOBİ'lerin olduğu her platformda yer almaya çalıştıklarını dile getiren Boz, KOBİ'lere değer katmak ve bu segmentte büyüyen bir banka olarak "kazan kazan ilkesi" çerçevesinde faaliyet gösteren sağlam, saygın ve güvenli bankacılık faaliyeti ile Türkiye'nin ilk akla gelen 'KOBİ bankası' olmayı hedeflediklerini söyledi. KOBİ hizmetleri arasında en dikkat çekici olanın 'KOBİ danışmanlığı' olduğunun altını çizen Boz, bu sistemle ilgili şu bilgileri verdi:

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ

"TEB KOBİ Danışmanı hizmeti ile KOBİ'lerin danışmanlık firmalarından alabilecekleri desteği biz müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Banka olarak 2 yıllık özel eğitimden geçirerek bünyemizden yetiştirdiğimiz "TEB KOBİ Danışmanlarımız", KOBİ'lerin birebir problemlerinin tespit edilmesine yönelik detaylı analizler yapıyor ve bu analizlerin sonucunda da çözülmesi gereken problemleri belirleyip KOBİ'nin yöneticisi ile paylaşıyor. KOBİ Danışmanlarımız aynı zamanda TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nden uzmanlık sertifikası da alıyorlar. Şu anda 300 adet TEB KOBİ Danışmanımız KOBİ'lerimize hizmet sunmak için hazır durumdalar."

 

http://yenisafak.com.tr/Ekonomi/?i=363702

 

Anahtar Kelimeler: TEB Turgut Boz
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KOBİ'lerin en önemli sorunu nedir ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV